لطفا" بمیر

می گویند مرگ ملک عبدالله قیمت نفت را بالا میبرد. شایع شده است که بین جانشینان ایشان دعوا بر سر قدرت است. بعضی ها ادعا کرده اند که شاید قیمت نفت از 100 دلار در بشکه هم بالاتر برود. پس لطفا" بمیر. نه 100 دلار اگر یک سنت هم بالا برود لطفا" بمیر. دعا کنید تا ملک عبدالله این دشمن ذاتی ایران و ایرانی بمیرد حتی فقط برای یک دلار به نفع اقتصار ایران.

کاش صدا و سیما تبلیغ می داد که مردم در مساجد دعا کنند.

/ 8 نظر / 53 بازدید
رستا

لطفا به درک واصل شو چون یکی از نشانه های مهم ظهوری لطفا بمیر گور به گور شو لطفا

دوستدار شما

بر جنازه دشمن چو بنگری شادی مکن که این ماجرا بر همه خواهد گذشت.دعا کن خداوند اخر و عاقبت همه را ختم به خیر بگرداند.یعنی ما اینقدر بدبختیم که پیشرفت و اداره مملکتمون به مرگ یا زنده بودن شاه عربستان بسته است؟کارمون به جایی رسیده که برای یه سنت دعا کنیم یه نفر بمیره.؟فردین برو کنجی نشین شکر خدا کن .[خنده]

سید قاسم حسینی

سلام . سفارش به دعا برای مرگ دیگران برای منافع اقتصادی خودمان !!! از شما خیلی بعید است مهندس عزیز! مرگ حق است و همه خواهند مرد بگذارید ،آنکس که جان را داده خود بهتر می داند کی آن را بستاند و نیازی به دعای ما نیست ! یا حق .

لر

از یه مهندس مملکت بعید هست اینگونه نوشتن .این تیتر شما اقای مهندس مثل تیتر روزنامه"وطن امروز"هستش "خبر مرگش"..بهتره بری برای وطن امروز کار کنی پول خوبی میدن هاااااااا... به نظر میاد هم فکر اون ها هستی ولی با پز روشنفکری.... ..

ایرانی

بی لیاقتی در اداره اقتصاد بک کشور با مرگ بیگانه درست نمی شود. آنزمان که نفت بالای 140 دلار بود چه گلی به سر مملکت زده شد؟ مگر این نبود که نو کیسه ها توبره هایشان را سرشار از اموال مردم کردند.

کیهان

ملک عبدالله فوت کرد؛ اما نفت ۲۰۰ دلار نشد! جناب مهندس خخخخخ

فرشید

هیچ وقت به غم کسی شاد نشویم!این سبک حرف زدن را از یک مهندس ژورنالیست ومرجع دینی در این مملکت شنیده ام.جدا متاسفم این طرز تفکر الوده و خطرناک است.درداور است !برای دردهای بزرگ نمی توان گریست

پرسپوليس زلزله ي ٦ ريشتري

ايول مهندس ??????