استاندار زلزله و راه اندازی

یک استاندار

 

بعضی وقت ها آدم های جالبی پیدا میشوند که انسان امیدوار تر میشود. استاندار استان مرکزی هم از آن دسته آدم هاست. آقای شعبانی فرد. برای بازدید از سایت آمده بود. کاربردی حرف میزد. از جنس پروژه و مشکلات پروژه حرف میزد. حرف هایش نشان میداد که اینکاره است. بعضی از عزل و نصب ها را که میبینی ناامید میشوی. مثلا" در جلسه معارفه ای شرکت کرده بودم. شاید از سر رندی یک Presentation  هم از وضعیت شرکت تهیه شده بود که به حاضران ارائه میگردید. هر چه بود پیشرفت بود و معلوم نبود که چرا چنین مدیر موفقی باید عوض شود.

 

باران و زلزله

 

نورآباد یک ریز باران میبارد و یک در میان هم زلزله می آید. دستانمان به آسمان است به شکرانه باران و چشمانمان نگران زلزله. خدایا باران بفرست نه زلزله.

 

راه اندازی و 22 بهمن

 

قرار است فاز اول پروژه در 22 بهمن ماه راه اندازی بشود. سرمان شلوغ است. ماندگار اراک شده ام. فهیمه مانده است و همه کارهای خانه و بچه ها. برف هم باریده است. دستت را که به لوله میزنی دستکشت جا می ماند. بعضی روز ها در ظهر منهای 15 درجه سانتیگراد. به قول اخوان ثالث : هوا بس ناجوانمردانه سرد است. اما ما باید راه اندازی کنیم. دوستی به پاس محبت می خواست روز 22 بهمن را عقب بندازد.

 

 

/ 2 نظر / 4 بازدید
مینا س

سلام اقای علمداری خدا قوت.یه 2 روزه که اتفاقی وبلاگتونو تو نت دیدم.از دیدن وبلاگتون خیلی خوشحال شم. هر کجا هستید شادو پیروز باشید.سلیمانی لحظه ها را دریاب/نکند روزی بیاید که به قول حافظ /خجلت زده از حاصل اوقات شویم/نکند در رویا ان چنان غرق شویم /که زمان از کف ما بگریزد/و فراموش کنیم که اگر برخیزیم لحظه ها بستر بالندگی اند

ساسان

کاشکی دوستانی از سر محبت خیلی خیلی پیش 22 بهمن رو عقب انداخته بودن