روزه و رمضان

دانشکده که بودم هاشم باعث می شد روزه بگیرم. هاشم که رفت انگلیس روزه گرفتن من هم شد سالی چند روز. هاشم  در انگلیس هم  روزه میگیرد و من در ایران سالی چند روز. در پروژه که کار کنی روزه گرفتن واقعا" سخت است. پیمانکار چینی میخواهد طی نامه رسمی اعتراض کند که روزه گرفتن باعث کندی کار میشود. امروز دستم را گرفته بود و می گفت بیا رستوارن ما کسی نمیداند میتوانی چند لقمه بخوری!!!! خندیدم و گفتم  God can see  گفت god no problem the people is problem

هاج و واج ماندم. یاد آن بنده خدای لری افتادم که وسط اداره نماز میخواند تا همه ببینند. و میگفت خلوت مرا خدا میداند ولی تمام پست و حقوق من دست شماست که فقط ظاهر ار میبینید.

 

 

/ 7 نظر / 30 بازدید
آزاد

سلام دوست گرامی ، با یک مطلب جدید به روز هستم ، اگر فرصت داشتید ، خوشحال می شوم یک سری بزنید. پیروز باشید http://blog.cheshmehregi.com

ن.ز

حرف اون همکار چینی رو لایک می کنم...

شیخ البریطانی

سلام فردین جان مطمئن باش که کار کردن و خدمت به مردم ثوابش از روزه های شیوخی چون من بیشتر است. خدا جایش در دل تو و امثال توست. دل رئوفی که همواره به یاد فقرا و دردمندان و رنج دیدگان بوده و هست. من که حاضرم اجر (اگر باشد) همه گرسنگی ها و خم و راست شدن های بی روحم را با اجر کارهای تو عوض کنم.

حسین وزیری

سلام فردین جان به همکار چینی ات بگو چینی ها که همه چیز از مهر و تسبیح و قالی کاشان گرفته تا موتور و موشک کپی می کنند لطف کنند یه روزه ی چینی هم درست کنند مخصوص پروژه ایهای اراک و دمای 55 درجه اهوازیها . البته زمان روزه انگلیسی ها باید 2 برابر بشه ( قابل توجه هاشم عزیز).

fanoos

سلام خوبید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ .واقعا روزه توی این فصل اونم توی کارهای اجرایی سخت است .خوب بود. موفق باشید

شیخ البریطانی

حسین جان اینجا همین الآن هم دو برابره [خنده] از 3 صبح تا 9 شب !

حسین

سلام هاشم راست میگی . یادمه زمانیکه شهر (میدلزبرو ) بودم ساعت 9 بعد از ظهر هنوز افتاب بود و موقع خواب پرده اتاق را کاملا می کشیدم تا تاریک شود بلکه خوابم ببرد ولی بی وجدانها خودشان تا صبح در .......بودند.