مهران کرمی

روز نامه کارگزان مجددا منتشر شد. خبر خوبی است برای آنها که به آزادی و تعدد عقاید اعتقاد دارند. ولی چه ربطی به نورآباد ممسنی دارد؟

مهران کرمی انسانی وارسته و با وقار و شجاع از فرزندان خوب نورآباد سر دبیر این روز نامه است. این موفقیت بزرگ را به این دوست خوبم تبریک می گویم و از همه نورآبادی های عزیز می خواهم که هر رزو این روز نامه را بخرند.

/ 5 نظر / 4 بازدید

سلام جالب بود

سيد عليرضا شمس نيا

سلام ضمن بازدید از وبلاگ جالبتان با مطلب يک عکس واقعی و منحصر بفرد از لحظه اي قبل از مرگ در وبلاگ شـمـسـه با مطلب فوق منتظر پیامتان هستم .

کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

فراخوان خانواده‌های دانشجویان دستگیر شده مراسم 16 آذر سال 86 درموج دستگیری های بی‌سابقه‌ی دانشجویی در آستانه‌ی روز 16 آذر(روز دانشجو) بیش از 30 تن از دانشجویان آزادی‌خواه و برابری‌طلب دانشگاه‌های سراسرکشور بازداشت شده‌اند. شگفت این که 16 آذر که نماد مبارزه با رژیم وابسته‌ی شاهنشاهی و سلطه‌ی بیگانه بوده است از سوی جمهوری اسلامی نیز تحمّل نمی‌شود. آن چه امسال در روز دانشجو روی داد، تکرار همان صحنه‌هایی است که رژیم گذشته هر ساله در برخورد با جنبش دانشجویی ایجاد می‌کرد. گرامی‌داشت روز دانشجو سنت پنجاه و چند ساله‌ی جنبش دانشجویی ایران است و دانشجویانی که امسال به اتّهام برگزاری مراسمی ، با محوریت مخالفت با جنگ و تحریم، بازداشت شده‌اند در زمره‌ی شریف‌ترین فرزندان این آب و خاک‌اند. ما خواهان آزادی سریع و بی قید و شرط فرزندان اسیر خود هستیم. کمیته‌ی پی جوی آزادی دانشجویان دربند

يک دوست

جالب نبود. اين بحث ها به شما سودی نخواهد رساند و آسيب خواهيد ديد. و متعلقين نيز متضرر خواهند شد. به قول اخوان زير علم هرکس سينه زديم اشتباه از آب در آمد.

ويدا

سلام خوشحالم که بالاخره يه وبلاگ از همولايتی هام بيدا کردم.