سه مطلب

اول: احمد شب بوئی دوست عزیزم و ووردی سال ١٣۶٧ دانشکده نفت آبادان شاعر بود؛ موسیقی را دوست داشت؛ تئاتر بازی میکرد؛ فوتبال با انرژی بازی میکرد و خلاصه پتانسیل بود. بعد هم در شرکت ملی مهندسی همکار شدیم. اما کارمندی نمیتوانست تمام داشته هایش را نمایان سازد. شرکتی تاسیس کرد با دوستان دانشگاهی. حالا هم خیلی موفق است. ۶٠ خانواده را نان میدهد. روز شنبه گذشته با هم قرار داشتیم. خوشحال بودم وقتی درب زد رفتم به استقبالش. اما با دیدنش خشکم زد. خواستم بروی خودم نیاورم اما مگر میشد. احمد با عصا و به سختی راه میرفت. هر پله را یک دقیقه طول میداد. دستش را گرفتم. کمکش کردم.

چکار کردی با خودت؟ با یک پا پیچ خورن ساده شروع میشود. تمام ایران دکتر رفته است. پرونده اش را برای هاشم میل کردم تا بتواند از انگلستان پذیرش بگیرد. دوستانی که میتوانند کمک کند منتظرم.

دوم. دوست دارم در مورد انتخابات آینده و کاندیداهای آن صحبت کنم. دنبال این میگردم که لیستشان را گیر بیاورم. انتخابات آینده مجلس در نورآباد.

سوم: همچنین در مورد مراسم عروسی و اطلاعیه بزرگان طایفه عالیوند در مورد هرچه مختصر کردن عروسی. دولت در تاجیکستان قوانینی را وضع کرده که مثلا" برای هر عروسی حداکثر ١۵٠ نفر میتوان مهمان دعوت کرد. یا برای کاروان عروس حداکثر ۴ ماشین میتوانند باشند. این قوانین هم خوب است و هم بد. در نورآباد چه باید کرد؟

 

/ 6 نظر / 4 بازدید
ناشناس

عزيزم در مورد پاراگراف سوم عرض كنم اين منحصر به طايفه عاليوند نيست . خواست عمومي مردم ممسني مي باشد .چون متاسفانه بعضي از همشهريان شلوغ بودن عروسي را دليل بر ابرو ....داشتن ميدانند .خود جنابعالي و روستاي قلعه بجي وبستگانت در روستاي برمك يكي فاكتورهاي موثر در اين ناهنجاري ميباشد.بقول يكي از بزرگان عروسي برمكيها همايش است....

مهدی علمداری

سلام دایی فردین. در مورد اول امیدوارم دوستت زودتر خوب بشه. در مورد دوم به سایت mamasanivote.com برو اونجا لیستشون رو پیدا می کنی. در مورد عروسی هم بعید میدونم به این زودیها حل بشه فقط دهن ما که سالی دو هفته میریم نورآباد سرویسه. ارادت

...

سلام جناب مهندس بازم خدا رو شکر یکی به فکر این افتاد که این مشکل رو حل کنه.یه خورده طول میکشه تا حل بشه.ولی اگه چندتا از همین بزرگان طایفه عالیوند عروسی هاشونو سبک برگزار کنن کم کم جا میوفته که بقیه هم عروسی ها رو ساده تر برگزار کنن .

ساسان نامداری

درود.خسته نباشید.1- خدا شفا بده 2- فکر نکنم کسی علاقه مند باشه 3- اگه بشه که خیلی خوبه چون ما هم می تونیم بعد از این 30 سالی که گذروندیم امیدوار به ازدواج بشیم[سوال]. موفق باشید.بدرود.[قلب]

پوپي

سلام خرزو مي خواستم جسارتي كنم ويادآوري تان كنم چند روز ديگر سالگرد درگذشت زنده ياد جناب بهمن بيگي مي باشد .تعيين تكليف نيست اما با خودم فكر كردم بهتر است به يادتان بياورم شايدمشغله كاري تان باعث فراموشي اين موضوع شود .باز هم از اين كار عذر خواهي مي كنم.موفق باشيد.