دشمن دانا بلندت میکند بر زمینت میزند نادان دوست

"با سلام

مرادی نماینده مردم شریف مردم ممسنی و رستم صبح امروز در قالب هیئت اعزامی جمهوری اسلامی ایران جهت شرکت در چهاردهمین اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد راهی ژنو شد."

 

عبارت بالا بصورت پیغامک شاید برای شما هم ارسال شده باشد. عبارت بالا عینا" برای بنده ارسال شده بود. 

چرا چنین پیغامی باید ارسال بشود؟ باید بروم بدرقه؟ یا در برگشت برویم پیشباز؟ آیا مرادی بعد از سه سال نمایندگی برای اولین بار به خارج رفته است؟ یا ایشان رئیس هیئتی است و باید این منصب را به ایشان تبریک گفت؟

مرادی انسان زحمت کشی است و میدانم حاضر است ٢۴ ساعت ٣۶۵ روز سال را کار کند و زحمت بکشد تا بتواند نماینده خوبی باشد. اما این پیغام ها شاید اگر برای کشاورزان روستا ها ارسال شود (که موبایل ندارند) جالب باشد ولی برای افرادی که موبایل دارند فقط میتواند در حکم یک تبلیغ بد باشد. آیا مرادی نیاز به این تبلیغات دارد یا ایا از آلان دارد تبلیغ می کند؟

 

یاد شعری افتادم :

 

دشمن دانا بلندت میکند                           بر زمینت میزند نادان دوست

 

/ 4 نظر / 36 بازدید
پوپی

سلام از 26/3/89 تا امروز 30/3/89 اطمینان دارم که همین نوراباد و فارس خودمون بوده از کی تا حالا مالکی ژنو شده الله اعلم....!

مرتضی

سلام دوست گرامی از وبلاگ خوب شما بسیار استفاده کردم امیدوارم که به سایت بنده نیز سری بزنید. www.karimeh.com

سلام فردین دست شما درد نکند 1) خود نکرده را تدبیر نیست . 2)وقتی متن فارسی نوشتی ظرف خورشتی بی نه خورشی.

مهناز

سلام - تحلیل شما بسیار جالب توجه است ولی شما هم چه (مهندس نفت و کارمند رسمی وزارت نفت. ) نیازی به این دارید؟ آیا به نظرت میخوای بگی من مهندسم، كارمند رسمي نفتم .... ايراد از من و شما نيست اين فرهنگ از بيخ و بن ايراد دارد. مي بخشيد