افطاری

نورآبادی های مقیم تهران را دعوت کرده بودم. روز سوم ماه مبارک رمضان برای افطاری. امسال نذری رمضان را اینطور ادا کردیم. باعث شدم تا خیلی از دوستان همدیگر را ببیند و من خودم نیز دوستان را از تزدیک زیارت کنم. نمایندگان ادوار گذشته همه بجز آقای دکتر امینی و آقای انصاری همه آمده بودند. دکتر شفیعی که حضورش در مجلس و دوستیش یکی از انگیزه های این مجلس بود نیز تشریف داشتند. مطابق هر مجلس اول صاحب مجلس که بنده باشم خوش آمدی گفتم. و بعد خوشحالیم را از اینکه توانستم این جمع را در این جا دور هم جمع کنم بیان کردم. اینکه همه ما بواسطه اینکه از یک خاکیم اینجا هستیم هم باعث غرور همه ما بود. خاک گرم ممسنی. و دو پیشنهاد هم دادم:

 

1-     هر کسی که میتواند حتی یک نفر را امسال بکار بگمارد. حتی برادرش را

2-     کمک به ایتام ممسنی با پرداخت ماهی 20000 تومان بوسیله کمیته امداد امام

 

بعد هم آقای حاج صمد شجاعیان ؛ سید عبدالرسول موسوی؛ حاج رضاقلی الهیاری؛ دکتر علی احمدی؛ آقای عبدالرضا مرادی و سپس آقای دکتر شفیعی صحبت و سخنرانی کردند.

یوسن آبسالا ن را هم خواهش کردم که صحبتی بکند اما گفت که آلان فقط میتواند عرض ادبی بکند. من را هم تشویق کرد که مجری خوبی هستم. این افتخار را داشتم که چند سالی شاگرد آبسالان باشم و در چندین تئاتر نقش ایفا بکنم.

در مجموع حدود 150 نفری آمده بودند. آقایان شجاعیان؛ دکتر شفیعی؛ حجت الاسلام موسوی؛ دکتر علی احمدی؛ مهندس هادیپور؛ دکتر برزین ضرغامی؛ آقای داریوش محمودی؛ مهندس فرهاد احمدی دور یک میز نشسته بودند.

آقایان الهیاری؛ آقای مرادی؛ مسعود عزیزی و ... نیز دور میز دیگری. شرکت نفتی های مانند مهندس رهام قاسمی و زریر گدرزی و دکتر یداله کریمی هم دور میز دیگری نشسته بودند. فنی حرفه ای ها هم که جمع 5 الی 6 نفری بودند دور میز دیگری بودند.

با ورود آقای شفیعی ایشان بالای همه میز ها حاضر شد و با همه مهمانان سلام و احوالپرسی کردند. لحظه روبوسی با آقای مرادی هم جالب بود. اما به قول آقای طهمورث قاسمی حیف که عکاس مجلس من در آن لحظه حضور نداشت که عکس بگیرد.

عکاس مجلس هم تارا بود. عکس های خوبی گرفته بود که روی وبلاگ خواهم گذاشت تا ببینید. سعی میکنم از این به بعد نذریم را به همین صورت ترتیب بدهم.

/ 10 نظر / 95 بازدید

با سلام تشکر از حسن نیت شما بخاطر مردم ممسنی البته باید از آقایان خواهش می کردید که اختلافات ممسنی را تشدید وهدایت نکنند بزرگترین لطف در خصوص مردم ممسنی است

حميد علمداري

سلام/نذرت قبول باشه مهندس جان.

اين نذري نيست مهماني است

ماهنامه نورباران

شماره هشتم ماهنامه نورباران با همکاری شما عزیزان از روز چهارشنبه در دکه‌ها و کیوسک های های مطبوعاتی شهرستان ممسنی و رستم قابل تهیه می باشد. آنچه در این شماره می خوانید: ما گرچه‌ از شکوه ‌کسی کم ‌نمی‌کنیم‌/ گردن ‌به جز برای ‌خدا خم ‌نمی‌کنیم‌ نامه سرگشاده به نماینده شهرستان های ممسنی و رستم: جناب آقای دکتر آیا شهرستان ممسنی در چند دهه‌ی گذشته غیر از پاک کردن صورت مسئله (جابجایی نیروها) اقدام چشمگیری انجام داده‌است؟ برگزاری یادواره شهدای روستای اکبری معرفی روستای مراسخون: در شهرستان های ممسنی و رستم گمنامی و منزوی بودن آثار تاریخی مسئله‌ای تازه نیست حرف‌های ناگفته بسیار است... مصاحبه با ملا گرگعلی صادقی نویسنده کتاب "ممسنی دشتی پر از نون تشتی پر از خون": چرا مردم ممسنی این همه زخم در بدن دارند اما آه نمی‌گویند اخلاق ما به آموزش و پرورش بستگى دارد .............

جیگ جان

راس میگه این که نذر نیس...مهمونیه نذر اونه که تو رو یعنی روحتو یکمی صیقل بده ببره طرف خدا مثلن نماز یا روزه یا دعایی چیزی نذر کنی یا شکم یه گرسنه رو سیر کنی... گرسنه که میگم گرسنگی من نیس تو دفتر! یعنی کسی که دستش به دهنش نمیرسه... نیازمند باشه... که دعات کنه ... که دعاش به درد دنیا و آخرتت بخوره

ایمان عربی

نذرت قبول مهندس جان اما اینی که گفتی فستیوال بود یا سفره افطاری؟؟؟؟؟؟شما هم از تهرونی ها یاد گرفتیااااا. حالا خداییش چندتا از اونا روزه بودن؟خودتونو که مطمئنم روزه هستی چون لبای خشک شمارو تو ماه رمضون نو روزهای سخت پروژه دیدم. بسیار عالی و نیکو مهندس جان ،البته من فکر میکنم اگه تا الان همچین مراسمی شما نگرفته بودید به خاطر مشغله شما تو یکی از پروژه های ملی بوده

آرمان امیری

با سلام یکی از ابزارها و تکنیکهای فرآیند Develop management team همجواری یا Co-Location در حوزه دانش Human Resource میباشد در واقع مهندس شما با این مهمونی باعث پرورش و توسعه تیم ممسنی های مقیم تهران شدید که این چنین مراسماتی باعث کاهش کدورت و ایجادsense of community میشه و با این کارتون نشون دادین که یه مدیر پروژه حرفه ای هستید.پیروز باشید.

کورش

با سلام و احترام بیشتر به مهمانی خواص می ماند تا نذری خیرات البته مطمئن نباش حتی در این مهمانی توانسته باشید به اندازه هزینه آن، 20000 تومان هایی برای ایتام فراهم کرده باشید. آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم یار در خانه و ما گرد جهان می گردیم کاش اسمش را مهمانی، گردهمایی, و یا کلمه دیگری می گذاشتید. با تشکر

همشهری

میگم مهندس ماه رمضان هست... نکنه ضیافت رمضان یادت رفته؟؟؟؟ ما منتظریم!!!!!!!

نورآبادی مقیم تهران

اینا که همه از ما بهترونه. سال بعد ما را هم دعوت کنید