شنبه نوایی

شنبه نوایی دوست همه بود. دوست من هم بود. سازمیزد بی نظیر. ویلون می نواخت بی مانند. حلا شنبه در میان ما نیست. خدادش بیامرزد.

درگذشت استاد شنبه نوایی بزرگ مرد موسیقی سنتی ممسنی را به همشهریان عزیز و همچنین دوستداران موسیقی سنتی تسلیت عرض می نماییم . . .


    

زیبایی و گیرایی و سبک خاص هنر نوازندگی استاد شنبه نوایی بر هیچ یک از ما مردم ممسنی و حتی مردم شهر ها و استان های اطراف پوشیده نیست و می توان به جرات گفت نوازندگی بسیار زیبای ایشان بوده که تاکنون موسیقی زیبا و سنتی سازو نقاره رو در بین مردم منطقه شاداب و سرزنده نگه داشته است *خصوصاً ساز سحر ایشان که هرگز از یادها نخواهد رفت* . . .
روحش شاد و یادش گرامی . . .

/ 6 نظر / 37 بازدید
سعید

با عرض سلام و خسته نباشید به حضرت عالی. مدتهاست که ذکر خیر شما را از زبان یکی از دوستان این حقیر که ظاهراَ از خوشاوندان شماست مکرراَ شنیده ام, نادیده مشتاق دیدار و عرض ادب شده ام.امید وارم که امکان زیارت حضرتعالی در آینده ای نزدیک نصیب بنده شود.این حرکت شما (راه اندازی یک وبلاگ در مورد ممسنی) بسیار زیبا تر از سایر اعمالتان در زمینه های دیگر بود. بیشتر خواهم نوشت. . . .

ممسنی1

با سلام.سایت ممسنی1 آماده تبادل لینک با کلیه وب های شهرستان ممسنی می باشد در صورت تمایل ظرف72 ساعت پس از دریافت این پیام ما را بنام ممسنی1 لینک کنید سپس در سایت ممسنی1 قسمت تبادل لینک هوشمند ادرس و نام وب خو درا درج کنید تا وب شما به لینکدونی ممسنی1 اضافه شود

امین

خدایش بیامرزد

الف.ایزدی

خداوندگارش بیامرزاد...اگه به یکی از چهره های موسیقیمون میشد افتخار کرد به همین خدابیامرز بود مخصوصا نوازندگی ویلن با شعر افسوسم سی آدمی که زل پیر ویبو....به شخصه ناراحت شدم

ماهور

خدا رحمتش کنه صدایش عالی بود