فالوده لکی

فلکه شهرداری سابق فالوده لکی را در نورآباد همه برای یک بار هم که شده امتحان کرده اند. خدابیامرز لکی پیرمرد با قامت بلند و استخوان های درشت و فرزندانی که همیار پدر بودند. راستی بهترین فالوده دنیا را دارد.

حالا کریم لکی که در روزگار نوجوانی ما جوانی بسکتبالیست بود عهده دار مغازه پدر شده است. هنوز هم فالوده لکی بهترین فالوده دنیاست.

 

/ 5 نظر / 4 بازدید
حسین

واقعا که فالوده لکی خیلی خوشمزه بود و هنوز هم مزه ان را بعد از 27سال بیاد دارم. راستی فردین جان حالا که از قدیمی های نوراباد نوشتی از ساندیویچی عباس کهوله ( درب هنرستان ) از دکه روزنامه فروشی آقای عربی , از گل کوچک بازی کردن های دوستان پشت خیابان فرمانداری , از مرحوم عیدی سرخو و متیل هایش و از سفرهای غار شاپور نیز بنویس. دمت گرم ولک.

حمید قاسمی

واقعا گل گفتی.

ساسان نامداری

درود.ما هم مدتی است که دیگر هیچ لذتی از فالوده خوردن نبرده ایم.ای کاش در شهرمان دانشگاه و کار خوب بود تا از نعمت فالوده خوردن وکیف کردن محروم نمی شدیم.یادش بخیر .ما تابستونا برای فوتبال که میرفتیم استادیوم اگه بازی رو می بردیم مربی مارو می برد پیش آقای لکی می گفت هر کی هر چی و هر چه قد دوس داره بخوره (((اون موقع خبری از قراردادهای میلیونی و یا میلیاردی نبود و به فول ما لر ها نون کومی (شکم) بود. البته واقعا کیف میکردیم))).برادرم که اون موقع سرباز بود (اهواز) هر دفعه حداقل یه ظرف یه کیلویی از فالوده ها ی آقای لکی می خورد همه با تعجب بهش نگاه می کردن اونم در حالی که با ولع می خورد ‘ می گفت: شما هم اگه برین سربازی قدر این فالوده ها رو می فهمین.!!! و ما حالا فهمیدیم ........ !!!!! حیف که زود بزرگ شدیم !!! یادش بخیر .درود بر شما که ما رو به ایام خوشی بردین آقای علمداری.پاینده باشید.

طاهره

سلام اولین باره میام وبلاگ نوراباد. درسته که اونجا زندگی نمیکنم ولی همون سالی 2بار هم که میام به اد بچه گی حتما یه سری به اونجا میزنم...[قلب] واقعا خوشمزه س دستش درد نکنه[گل][گل]