کروبی و اصلاح طلبان

1-

کروبی از دید من طلب کار اصلاح طلبان است. با این تفکر که اگر اصلاح طلبان در دوره گذشته به جای حمایت از معین وهاشمی رفسنجانی از کروبی حمایت می کردند، کروبی با هاشمی به دور بعد راه پیدا می کرد و سپس هر چه میشد بهتر از این بود که هست.

پس کروبی طلبکار است. کروبی می تواند طلبکار نیز بماند.

اما اگر کروبی کاری را بکند که معین با او کرد و باعث بشود که دوباره احمدی نژاد برمسند ریاست جمهوری بنشیند آیا دوباره طلبکار خواهد بود؟ اگر کروبی نفر سوم این انتخابات بشود و نفر اول محمود احمدی نژاد مستقیما" به کاخ برود او نه تنها مساوی نخواهد شد که بدهکار نیز خواهد گردید.

  2-

طرفداران اصلاحات برای نگهداری از آراء باید آراء را علنی کنند تا نتوان کتمانشان کرد. در این راستا باید با حضور در چهار راه ها از مردم بخواهند تا با نصب پارچه هایی به رنگ اصلاحات برتری خود را در اجتماع نشان بدهند. یا مثلا" از مردم بخواهند بر بازوی خویش باند سبز رنگ نصب کنندو خودآقابان کروبی، خاتمی، موسوی ..... نیز این بازویند ها را نصب نمایند.

3-

با رزمندگان و بسیجیان واقعی زمان جنگ وارد گفتگو شوند و آنها را به میدان تبلیغات بکشانند. نام این عزیزان مورد سوء استفاده قرار می گیرد وچنان به جامعه القاء شده است که همه بسیجیان با اصلاحات نیستند و حتی بسیجی های جوان که اطلاع از افکار رزمندگان ندارند متهم به تقلب در انتخابات بر ضد مردم هستند. اما واقعیت این است که رزمندگان دهه جنگ نیاز ها را و درمان جامعه را بهتر از هر کسی میشناسند و الفت قلبی با میر حسین موسوی دارند. یکی از این ها همین محسن رضائی است که احمدی نژاد را صلاحیت دار نمی بیند.

4-

دادن کارهای بیشتری به زنان در ستاد ها. قرار دادن زنان در راس ستاد ها.

 

 

  

/ 5 نظر / 7 بازدید
سعید گودرزی

درورد زنده باد اصلاحات خوشحال میشم حضوری در وبم داشته باشین[گل]

سعید گودرزی

درورد زنده باد اصلاحات خوشحال میشم حضوری در وبم داشته باشین[گل]

malusak

امیدوارم کروبی یا میرحسین موسوی یکیشون پیروز بشن چون واقعا ایران تا 4 سال دیگه نمی تونه دووم بیاره.....ضمنا اگه 4 سال ادامه داشته باشه ایرانی از دروغ و ریا درست خواهد شد

ظهراب طاهري

اقاي علمداري مناظره احمدي نراد با جناب موسوي خودزني سياسي احمدي نزاد بود. بد به مهتاب نكوييم اكر تب داريم. از توهين به زهرا رهنورد هم ابايي نداشت .