ابراهیم امینی

در مجموع فقط امینی را با نام میشناسم. در چند جلسه ای هم بوده ام که او نیز بوده است. او آدم معروف و نماینده مجلس و عضو هیئت رئیسه بود و شاید مرا اصلا" نشناسد. اما من او را حداقل با نام میشناسم.

اصلاح طلب است. برای من اگر اصول گرا هم بود فرقی نمی کرد. حقیقتش اگر از من سوال کنید می گویم او هم اصول گرا است. ولی خودش می گوید اصلاح طلب است. دوستانش می گویند آدم شوخی است. هرچند حالا شاید شوخ طبعی او نیز پریده باشد.

هر چه بود و باشد نماینده شهرستان ما بود. نماینده ای از شهری کوچک که عضو هیئت رئیسه مجلس هم شد. این اتفاق خوبی برای شهرستان ممسنی بود. دور و برش پر بود از مردمانی که نماینده اش کرده بودند.

حالا زندان است. دور و برش دیوار است و دیوار. زندان جای بدی است. آدم زندانی در ملاقات با زن و بچه اش سوال میکند آیا کسی هم سوال از حال و احوال من و شما میکند یانه؟

او حالا دوست دارد دوستانش حداقل حالی از زن وبچه اش بپرسند. فارغ از اصول گرائی و اصلاح طلبی به دلیل اینکه نماینده ای موفق برای شهرستان بوده آنهائی که دوستش هستند بهتر است حالی از او بپرسند تا همسر و فرزندانش وقتی از آنها پرسید سرشان را پائین نیندازند.

 

 

/ 14 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
يلدا

سلام؛ قبلا هم به وبلاگتو سر زده بودم، نسبت به اين مطلب پيشنهاد خوبيه اما اي كاش بهش عمل هم بكنيم، در ضمن اگه به جاي واژه معروف، مشهور رو به كار مي بردين از نظر ادبي مناسب تر بود.

سلام بابات ادم باحالی است و خودت غیر قابل تحمل........................... .................................. ........................................شوخی کردم 1ساعت میشه دندون رو جگر گذاشت

پارسائي

خيلي زرنگي مرد شريف سران فتنه اگر برادر هم باشندبايد مجازات شوند من بيشتر غازشما امينيرا ميشناسم به معناي واقعي كلمه مرفه بي درد است كه خدا اين بلا را دچارش كرده تا درد درد مندان را درك كند

amar

من اهل مورکی هستم ولی متاسفانه شما را نمی سناسم از بلاگ شما زوق رده شدم مرسی از کار زیباتون

amar

درود بر امینی

الا

هر انسانی خربزه خورد باید پای لرزش هم بنشیند لیاقتش همون زندان است

درود بر دکتر امینی و دوستدارانش

میرزا خارستونی

هرکه خربزه میخره ژای لرزش هم میشینه .کسانی باید به دیدن زندانی برن که وام کلان ژست خوب ودر جلسات فوق سری اقای وکیل شرکت داشتند.مخصوصا انهایی که دستمال یزدی همیشه درجیبشان است .نماینده ایکه ادعای مذهبی بودن داشت (که البته ثابت کرد دروغ میگه)صدها نیروی ارزشی وزحمت کش وتحصیل کرده رااواره نمود ومشتی نغاره چی وکاسب مسلک وغیر ارزشی را جایگزین کرد .حال که هوا اندکی گرم است اب خنک مچسبه !!!!!!!

تدبیر و امید

امرو که این مطلب و می نویسم دورانی است که کسانی که به امثال دکتر امینی ناسزا می گفتند حکومشا را کردند با میلیا ردها دزدی و...امروز روز بازگشت اینی هاییست که ر طی ای هشت سال حتی یک پروند فساد بر علیه اشن نبود... روز بازگشت مدیران است...روزی که چوپانان بروند مدیران م آیند.