هندوانه

نقل همه محافل شده هندوانه. تا دلت بخواهد هندوانه کاشته اند. پارسال سود خوبی برده بودند و امسال تا آخرین قطره آب به آخرین متر زمین رفته اند و هندوانه کاشته اند. زمین اجاره کرده اند هکتاری 2 میلیون تومان. میگویند 5000 هکتار کاشت شده است. اگر هکتاری 70 تن محصول بدهد میشود. 350000 تن. یعنی 350000000 کیلو گرم.

دولت حمایتی نمی کند. صادرات نیز رونق ندارد. کشاورزان به دست و پا افتاده اند. هر کسی به هر رشته ای که فکر میکند دست می آویزد. یکی از آشنایان به من زنگ زد و گفت تا هندوانه برای سایت پروژه در اراک بفرستم!!! درکشان میکنم. مجبورند.

آقای مرادی هم در مجلسی نطقی کرده بود که تازه بعد از آن دولت متوجه شد چه دسته گلی به آب داده است. آیا کسی نیست که برای کاشت محصولات برنامه ریزی کند تا هندوانه مجانی و پیاز کیلوئی 1000 تومان نشود؟

دوستان اگر راه حلی دارند ارائه نمایند تا شاید این سونامی هندوانه به خیر که چه عرض کنم؛ کم ضرر بگزرد.

/ 4 نظر / 4 بازدید
احسان شایانی

سلام مهندس احتمالا دولت آینده دست به پلی تکی بسیار قوی وبه روز خواهد زد و این همه هندوانه رو با تکنولوژی مدرنی انبار ونگهداری کرده و در بهبوهه انتخابات بین مردم سیستان وبلوچستان تقسیم ودر عوض رای شان را به جیب می زند.....

م.س

اخبار وب سایت عبدالرضا مرادی نماینده مردم ممسنی و رستم در طول دوران جمهوری اسلامی ایران هیچ دوره ای از مجلس شورای اسلامی به اندازه ی دوره هشتم با قوه قضائیه تعامل نداشته است درخواست مرادی برای افزایش سهمیه گازوئیل (نفت و گاز) شهرستان های ممسنی و رستم هیئت رئیسه، باید با اینگونه مسائل برخورد کند و مانع از انتشار و اعلام برخی شایعات در مجلس شود اعتراض عبدالرضا مرادی به حذف شهرستان رستم از لیست شهرستان های برگزار کننده کنکور سراسری "عبدالرضا مرادی" به عنوان نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی انتخاب شد دیدار مردمی (بخش دشمن زیاری)

م.س

سلام شاد باشید اگر صلاح بدانید و اخبار سایت آقای مرادی نیز درج شوم ممنون می شویم یا حق

ناشناس

سلام مهندس اگر اجازه ميدهي مقداري هندوانه شيرين و گوجه و بادمجان با اتوبوس بفرستم تابستان شب يتيمك با نونن گرم ميچسبد اگر سبزي تازه هم باشد ....چه مي شه...