انتخابات و سیب زمینی

1-     داشتم از جلوی مسجد امام زمان نوراباد رد میشدم دیدم جمعیتی دور خاوری جمع شده اند. از دوستم پرسیدم جریان چیست؟ توضیح داد که سیب زمینی احمدی نژاد است!!!! گفتم یعنی چه؟ گفت این سیب زمینی ها را به دستور دکتر احمدی نژاد بین مردم مجانی تقسیم می کنند!!! بعدا" در روزنامه ها و رادیو تلویزیون هم شنیدم. من که به سیب زمینی رای نمی دهم. از قدیم به هر آدم بی بخاری می گویند سیب زمینی. تا کی و کی پیاز بدهد. تصورس را بکنید. ستادهای انتخاباتی تبدیل به سبزی فروشی می شود.

2-     دیروز در روزنامه ها خواندم که محسن نوری از نیامدن آقای عبدالله نوری پدرش خبر داده است. و اعلام کرده است که قطعا" ایشان کاندیدای ریاست جمهوری نخواهد شد. حیف شد. دوم خردادی ها اگر نوری می آمد کاندیدای "دوم خردادی" داشتند و محل مبارزه بود. شجاعت، مبارزه گری و مردانگی نوری و اینکه دو لا دولا راه نمی رود چیز دیگزی است.

3-     داشتم از رادیو اخبار را گوش میکردم که اعلام کرد آقای دکتر احمدی نژاد با استعفای آقای هاشمی ثمره موافقت کرده است. ایشان قرار است رئیس ستاد انتخاباتی آقای احمدی نژاد بشود. با توجه به اینکه قبلا" رئیس ستاد انتخابات وزارت کشوربوده است قطعا" مفید خواهد بود.

/ 5 نظر / 4 بازدید
رضا جت

یکی از نمایندگان مجلس دهم در بیلان پایان 1.5 سال نمایندگی اعلام کرده است 110 هزار بازدید 40 هزار فاتهه خوانی 30 هزار عروسی از حوزه انتخابی انجام داده ام صد رحمت به سیب زمینی همین نماینده به موکلین خود اعلام کرده حد اقل صبها از خوردن شیر وهندوانه تا قبل از ساعت 2 خودداری فرمایید

رضا جت

انتخابات وسیب زمینی عنوان قشنگی است حداقل بعد از ان خماری نیست اما وای بحال تعدادی ازموکلین از اسفند ماه گذشته تا بحال /؟ /؟

مهران

سلام فردین جان خیلی مخلصم. سال نو بر شما و خانواده محترم مبارک. آقا سال خوب و مثل فروردین پرباری داشته باشین. ارادتمند

کورش علمداری

السلام علیک علی الفردین علمداری...التقلب فی الانتخابات لازم شرعی حتی اذا بشه وزیره جعلی[من نبودم]

رضا

تا نگوییم سیب زمینی بی خاصیت است. خدایا به این ملت عقلی ده و به ما پول فراوان- اگر هم خدایا به این ملت عقل ندادی موردی نیست- فقط پول ما فراموش نشود. آخرين نتايج: احمدی‌نژاد: ‌٦٩/٦٥ درصد؛ موسوی: ‌٤٤/٣١ درصد، ايسنا!!!!!!!!