کاریابی جوانان بیکار

حسب نوع کار من که پروژه میباشد جوانانی از شهرستان ممسنی و مخصوصا" آنهائی که مرا میشناسند برای کار به بنده مراجعه میکنند. من هم تا جائیکه بتوانم و آبرویم خردیار داشته باشد با خواهش و تمنا آنها را بکاری مشغول میکنم. حساسیت هائی هم در محل کارم بوجود آمده است که با توجه به توانائی و نوع برخورد جوانان ممسنی در محل کار کم کم تعدیل شده است. حالا هرکدام با تجربه خوبی که پیدا کرده اند مهندسی شده اند و آبروئی پیدا کرده اند. وجود انها باعث سربلندی من شده است.

اما تعداد متقاضیان کار بیسار زیادند و توانائی من محدود. انتخابات مجلس نزدیک است و نمایندگان استان مرکزی هم دنبال رای و بشدت از استخدام غیره بومی جلوگیری میکنند. جدیدا" طی جلسه ای شکایت کرده اند که فلانی 70 نفر از ممسنی را  استخدام کرده است. پیش خدم گفتم باز خدا رو شکر که اطلاعاتشون کامل نیست.

لازم است همشهریانی که مسو’لیتی دارند دست جوانان را بگیرند. جوانان ممسنی باعث سربلندی آنها خواهند شد.

از قشری که من هیچ کاری برای آنها نتوانستم انجام بدهم دختران با هوش و با استعداد ممسنی هستند که با توجه به محل کار من که پروژه است عملا" امکان پذیر نمی باشد.  من خودم چون دو تا دختر دارم و هر دو تاشون نمی خواهند مهندس بشوند نگران همه دختران ممسنی هستم.

 

/ 3 نظر / 40 بازدید
ن.ز

جون اون کسی که دوسش دارین یه کاری هم واسه ما دست و پا کنین آقای علمداری [نیشخند]

ج.م

سلام دوست من از اینکه به فکر بیکاری جوان هستی و مطلبی درج کردین جای الهی مرسی دارد. یادمه سال 84 که استخدام پتروشیمی شدم با اینکه تازه وارد بودم اما دو سه شرکت پیمانکاری گردن کلفت گیر ساخت ونصب چندتا پروژه بودن.با رو زدن به نماینده ومسئولین پیمانکاری و گاهی با خواهش تمنا دست چنین نفر از دوستان واشنایان مشغول بکار کردیم که خدارو شکر خیلی راضی بودن از شرایط کاریشون وحق مزایا.یادش بخیر رئیس مجتمع مون همزبون خودم بود اصلتن نورابادی از همشهریای شما بود.یکی از انسانهای نیک روزگار بود.بیشتر از کانال رئیس وارد میشدیم چندتا جون جوایای کارو مشغول میکردیم.اخرشم که رلیز گرفت برا عسلویه یه تیکه لری اومد گفت با رابطه خاله خورزویمون خوب استفاده کردی هرچی لر اوردیش سرکار" یادش بخیر حالا امروز که سال 84 نیست شرایط خیلی فرق کرده وضعیت اقتصادی وشرایط بیکاری به جای رسیده که هزاران رابطه خاله خورزوی دیگه درستش نمیکنه به امید فردای بهترررررررررررررر

fanoos

سلام .از اینکه نوشتید ممنونم .اما گوش شنوا کو؟؟؟