ماهنامه نوربارن

ماهنامه نوربارن بدون هیچ مقدمه ای در حال انتشار است و همه ی کسانی که دستی در کار چاپ و انتشار دارند می دانند که بیرون آوردن یک نشریه چه مشقاتی دارد.
 
اما زمان گفتن بعضی از سخن ها و ضعف ها نیست بلکه قدمی برداشته شده و باید سعی در ادامه ی آن به بهترین صورت ممکن را داشت و در این راه نیاز به مساعدت و همکاری همه ی اهل فن صاحبان اندیشه و قلم داریم و امیدواریم که بتوانیم مکانی برای بیان نظرات و اندیشه دوستانمان که همه ی هم شهرستانی ها یمان در شهرستانهای ممسنی و رستم است باشیم و آنها نیز ما را از ارائه ی هرگونه مطلب ، نوشته ، پیشنهاد و انتقاد محروم ننمایند و ماهنامه ی نورباران را مکانی برای بیان آنها بدانند و ما هم سعی و تلاش خواهیم کرد که این نشریه این فرصت را به همه ی افراد با هر دیدگاه و نظری بدهد هر چند با آن مخالف باشیم .
 
نورباران پذیرای مطالب، نظرات، ایده‌ها، دلسروده‌ها، معرفی روستای شما همراه با پتانسیل‌ها و کمبودها، مقاله‌ها و ... شما عزیزان صاحب‌قلم می‌باشد و دوستان که مایل به همکاری در زمینه خبرنگار افتخاری هستند می‌توانند با شماره های زیر تماس بگیرند:
 
09171210571 نصیب‌اله حیاتی
 
09177232234 سیدمحمدرضا رستمی
 
09179221984 محمدعلی نگهداری
 
آدرس دفتر نشریه : نورآباد ممسنی – میدان معلم،خ کشاورز ، منازل سازمانی ، سمت چپ درب چهارم
 
رایانما:noorbaran99@yahoo.com
 
تارنما:noorbaran90.mihanblog.com
 
پیامگیر: 09178052003
 
 
دورنما: 07224244143
 

همیشه سرافراز و پیروز باشید.

/ 4 نظر / 43 بازدید
ماهنامه نورباران

سلام مهندس. ممنون از اطلاع رسانی شما و خوشحالمان کردی. بی نهایت ممنون و متشکریم اما امیدواریم همکاری شما فقط در حد این پست نباشد و بتوانیم از مطالب ارزشمند شما در ماهنامه نورباران استفاده نماییم. یا حق

لر

توهین رسمی به قوم لر توسط یک رئیس دانگشاه http://jalalyousefi.com/post/476 http://jalalyousefi.com/post/475 موضع بگیرید

تبار

جناب آقای علمداری همیشه پیروز باشی من از خواننده های سایت شما هستم از اینکه واقعا همیشه فکر و ذکرت پیشرفت مردم ممسنی و همشریان خودت هست خوشحالم و از خداوند پیروزی شما را خواستارم کاش همه مدیران مملکتی مانند شما اینقدر به فکر هم زادهای خود بودند واقعاَ فردین هستی پیروز و پانده باشی

تارا

[خنده]