ژاپن - ايران

خوب بود با گلهای وحيد هاشميان ايران برنده شد و الا اين ژاپنی  ها کلی شرط از من برده بودند و مجبور بودم کلی در اين کشور گرون پول خرج کنم. ولی تيم ايران به اندازه تيم شاهين باجگاه هم بازی بلد نيست. اگه با تيم شاهين بازی ميکرد حداقل ۳ تا گا ميخورد. نميدانم چرا اين مربی احمق زندی را تعويض کرد و کلی اين گزارشگر ژاپنی تعجب کرد اما تعويض کريمی چون بريده بود و يه کارت هم داشت خيلی خوب بود.

البته از جامعه لر ها هم ابراهيم  ميرزاپور دروازبان بود که کارش خوب است اما فکر نکنم هرگز عابدزاده بشود. از اهالی شهر کرد و پسر خاله سهيل علی نژاد است که در پالايشگاه تهران است کار ميکند.

فوتبال نورآباد با سيدابولحسن موسوی شناخته ميشود و از روزی که من ياد دارم ايشان برای تربيت بدنی نورآباد زحمت ميکشيدند و از قديم با تيم پرسپوليس بازی ميکردند. در آن زمان (سالهای ۶۰) دو تيم مطرح در فوتبال نورآباد پرسپوليس و صنعت نفت بودند که در تيم صنعت نفت آقايان صادق موسوي، بهرام خداپرست،  پرويز خرمائي، اعظم اسکندر پور و ........بودند. و در تيم پرسپوليس آقايان موسوی و برادران عسکری بازی ميکردند. و بعدا تيم صنعت منحل شد و تبديل شد به هلال احمر که آقايان چشم براه و شيروانی در آن بازی ميکردند.

از تيم های روستا تيم الفتح از قلعه کهنه،‌ شاهين از باجگاه،‌طالقانی از پل فهليان،‌بهمنيار از باباميدان تيم های مطرح بودند.

 

 

/ 1 نظر / 5 بازدید
همشهری

سلام شما میخواین تیم شاهین باجگاه رو با تیم ایران مقایسه کنید معلومه که قابل قیاس نیستند اگه یه روزی تیم ایران بتونه خودشو مثل شاهین کنه قهرمان جهان میشه