مجلس و نماینده مجلس

در سایتی خواندم که در پاکستان به کاندیدای مجلس میگویند امیدوار. پس در انتخابات ممسنی هم امیدوارانی بودند که فقط یکی از آنها کامروا گردید.

آقای عبدالرضا مرادی را از زمان دآنش آموزی میشناختم. فکر کنم هنوز هم میشناسم چون با توجه به روحیات ایشان و شناختی که دارم از زمان دانش آموزی بر همین محور بوده اند. انسانی متین، با آبرو و در پی آبرو و با استعداد.

مرادی به نظر من مردمی ترین کاندید هم بود. به هیچ جریانی وابسته نبوده و برای پیشرفت پا بر روی احدی نگذاشته است. مثل همه ما ناملایمات را چشیده و در بطن اجتماع قرار داشته است.

 نفر دوم علی احمدی نماینده موفق دور گذشته بود که اگر مشاورانش را از میان انسان های متفاوتی انتخاب کرده بود شاید وضعیت به گونه ای دیگر بود.

مرادی اگر بخواهد موفق باشد باید آدم های عاقل را برای مشاوره انتخاب کند. طایفه گرائی و اختلافات درون شهرستانی را به نفع جامعه و مردم شهرستان هدایت نماید.

 

/ 4 نظر / 4 بازدید
سحر

سلام گل من صبح بخیر...سال نو با تاخیر مبارک انشاالله که سال خوبی داشته باشی توام با موفقیت....عالی بود مثل همیشه.....راستی گلم آبجی آپ کرده وقت کردی یه سر بزن خوشحال میشم باشیرینی و آجیل منتظرت هستم گلم.. باز کن پنجرهها را که نسیم روز میلاد اقاقی ها را جشن میگیرد و بهار روی هر شاخه کنار هر برگ شمع روشن کرده است همه چلچله ها برگشتند و طراوت را فریاد زدند کوچه یکپارچه آواز شده است و درخت گیلاس هدیه جشن اقاقی ها را گل به دامن کرده ست باز کن پنجره ها را ای دوست هیچ یادت هست که زمین را عطشی وحشی سوخت برگ ها پژمردند تشنگی با جگر خک چه کرد هیچ یادت هست توی تاریکی شب های بلند سیلی سرما با تک چه کرد با سرو سینه گلهای سپید نیمه شب باد غضبنک چهکرد هیچ یادت هست حالیا معجزه باران را باور کن و سخاوت را در چشم چمنزار ببین و محبت را در روح نسیم که در این کوچه تنگ با همین دست تهی روز میلاد اقاقی ها را جشن میگیرد خک جان یافته است تو چرا سنگ شدی تو چرا اینهمه دلتاگ شدی باز کن پنجره ها را و بهاران را باور کن

مسعود

سلام بر تخصیل کرده ممسنی امیدورام در اونجا زندگی به تو خوش بگذره جات خالی تو نورآباد به به چه انتخاباتی برگزار شد به به صداش تا اونور دنیا رفته به به چه سنگ هایی که شیشه ها رو پایین می آوردند دستشون درد نکنه کار شیشه بری ها کساد شده بود که دوباره به رونق افتاد به به بچه ها هم با یه عملیات نینجانی فیبر نوری کل مردم جاوید رو از زیر زمین منفجر کردند به به سایت نورآباد هم راه افتاده امیدوارم که خوب باشه لینک هم کنی خوبه دستش درد نکنه

[گریه][خنده]

مسلم براتی

من از وبلاگ شما دیدن کردم وبلاگ خوبی بود مخصوصا جهت شناساندن فرهنگ ورسوم مردم ممسنی امید وارم همیشه موفق باشید مسلم از روستای گر فهلیان